KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 13846127
nr 1384 6127
Gouache
Oidentifierad konstnär. Liggande modell. Signerad, numrerad -47. Bladets mått: 29x42 cm, yttermått inklusive ram: ca 42x55 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 mars 2021
kl 20:07:06
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
Gouache